Park Śląski to idealne miejsce dla Twojego dziecka, gdzie już niebawem będzie można spędzić ferie zimowe.

Podczas kolejnej edycji „Ferii Zimowych z Przygodą w Parku Śląskim” wybierzemy się do Planetarium – Śląski Park Nauki oraz Teatru Rozrywki w Chorzowie na jeden ze spektakli. Dzieciaki będą miały też możliwość przejechania się kultową kolejką – Elką. Spróbują również swoich sił jako mali ratownicy i alpiniści.

Ponadto wezmą udział w ciekawych warsztatach, zdobywając nowe umiejętności. Spędzą czas na świeżym powietrzu, uczestnicząc w autorskich grach terenowych. Poznają także topografię Parku Śląskiego i jego zimowych mieszkańców.

Ferie będą miały charakter półkolonii. Zaplanowaliśmy je w pierwszym tygodniu ferii na Śląsku w okresie od 29 stycznia do 2 lutego w godzinach 7:30 - 16:30.

Dzieciakom zapewniamy pełne wyżywienie (śniadanie, dwudaniowy obiad oraz podwieczorek). Nad bezpieczeństwem pociech przez cały czas czuwać będzie wykwalifikowana kadra, która opracowała autorski program zajęć dla pociech w wieku od 6 do 14 lat.

Cena:

900 zł – obowiązuje do 6 grudnia

1000 zł – obowiązuje do 10 stycznia (koniec zapisów)

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona.

* 5 proc. zniżka na kolejne dziecko

 

Jak zapisać dziecko?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza z uwzględnieniem telefonu kontaktowego i adresu e-mail, na który prześlemy potwierdzenie rejestracji oraz najważniejsze dokumenty.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - SPRAWDŹ

 

RAMOWY PLAN ZAJĘĆ:

7.30 – 8.30 – przyprowadzanie dzieci (gry i zabawy integracyjne, zajęcia świetlicowe);

8.30 – 9.00 – śniadanie;

9.00 – 12.15 – zajęcia programowe;

12.15 – 12.45 – obiad;

12.45 – 13.15 – zajęcia relaksacyjne;

13.15 – 15.15 – zajęcia programowe;

15.15 – 15.30 – podwieczorek;

15.30 – 16.30 – odbiór dzieci (gry i zabawy integracyjne, zajęcia świetlicowe).

UWAGA! Przywożenie i odbieranie dzieci odbywać będzie się w Hotelu Skaut – Park Śląski Al. Harcerska 3 (darmowy wjazd i wyjazd dla rodziców/opiekunów na teren Parku Śląskiego od strony CH AKS).

 
 
FERIE ZIMOWE Z PRZYGODĄ W PARKU ŚLĄSKIM 2023. ZOBACZCIE, ILE SIĘ DZIAŁO!
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FERIE ZIMOWE Z PRZYGODĄ W PARKU ŚLĄSKIM

 

 

 

 

 

 

Aplikacja mobilna

Zwiedzaj, graj, planuj, baw się z całą rodziną! Dzięki naszej aplikacji poznasz lepiej Park Śląski i nie zgubisz się w terenie.

AppStore Google Play
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...